Teflon Glass Sleeve
SL-3.0-TGS
Shipping Availability
Web Price
/ each
Please sign in to see your pricing, which may be different from the price displayed.
Please sign in to see your pricing, which may be different from the price displayed.
SKU
1173779
3.00" Teflon Glass Sleeve. Sold by the foot.
| Part # | SL-3.0-TGS |
| SKU | 1173779 |
| Length | 0.1 in |
| Width | 10.92 in |
| Height | 12 in |
| Weight | 0.2 lb |
| Inside Diameter | 3.00" |
| Flat Width | 10.92" |
| Roll Length | 150' |