Stainless Steel Hose Clamps
HC-065
Shipping Availability
Web Price
/ each
Please sign in to see your pricing, which may be different from the price displayed.
Please sign in to see your pricing, which may be different from the price displayed.
SKU
1069272
1.06" to 1.19" Stainless T-Bolt Hose Clamp
| Part # | HC-065 |
| SKU | 1069272 |
| Length | 0.75 in |
| Width | 1.13 in |
| Height | 1.13 in |
| Weight | 0.11 lb |
| Min Clamping Range | 1.06" |
| Max Clamping Range | 1.19" |