Male O-ring Rigid Straight
4SA12MB12
Shipping Availability
Web Price
/ each
Please sign in to see your pricing, which may be different from the price displayed.
Please sign in to see your pricing, which may be different from the price displayed.
SKU
1132093
Danfoss Weatherhead 4SA12MB12, for use with H430 hose.
| Product Series | 4S Series |
| Part # | 4SA12MB12 |
| SKU | 1132093 |
| Length | 3.1 in |
| Width | 1.84 in |
| Height | 1.84 in |
| Weight | 0.71 lb |
| Compatibility | H430 |
| Connection | ORB |
| Connection Size | -12 (3/4") |
| Hose Size | -12 (3/4") |
| Gender | Male |
| Configuration | Rigid |
| Orientation | Straight |